Ulica gen. Goliána-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Silvia 23. januára 2022

Stojisko kontajnerov pri Golianovej 65. Skládka, už cca 2 mesiace. Prosím odpratať.

24. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
02. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, neporiadok bol uprataný.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania