Ulica Veterná-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Erik 23. januára 2022

Dobrý deň,
prosím kompetentných o zabezpečenie vyčistenia upchatej vpuste dažďovej kanalizácie v obslužnej cestnej komunikácii sídliska.
Ďakujem.
Erik z Trnavy

24. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
28. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu sme zaradili do plánu realizácií opráv na I. štvrťrok 2022, v prípade, ak to umožnia vhodné klimatické podmienky.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania