Ulica Vladimíra Clementisa-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Štefan 24. januára 2022

Dobry den, prosim mohli by ste riesit parkovanie na chodniku pri vychode z parkoviska na chodnik pred vchodmi vladimira clementisa 36 a 35? Auta na fotke blokuju bezbarierovy vychod z parkoviska na chodnik ku vchodom. Nieje mozne sa dostat na chodnik s kocikom alebo vacsim nakupom kedze povedla aut to nejde. Pred vchodmi 35 a dalej su vybudovsne najazdy kde je bezbarierovost zachovana ale ku vchodom 36-38 je cesta len medzi smetiakmi co asi nieje spravne riesenie. Takto zaparkovsne auto navyse stazuje vyparkovanie auta parkujuceho v rohu parkoviska.
Dakujem

24. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania