Ulica Lomonosovova-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Adriana 24. januára 2022

Nedokončená úprava chodníka, resp. trávnatej plochy. Jama.

25. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
28. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu sme zaradili do plánu realizácií opráv na I. štvrťrok 2022, v prípade, ak to umožnia vhodné klimatické podmienky.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
24. máj 2022

Adriana

Ulica Lomonosovova-chodník-rozkopaný

Jama a slendriansky upraveny chodnik/travnik.
30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, budeme vás informovať.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
07. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet rozkopaného chodníka na Lomonosovej ulici bol vyriešený, ďakujeme za upozornenie.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania