Ulica Juraja Slottu-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Zuzana 27. januára 2022

Ihrisko s umelou trávou na Lokotke je od nového roka zamknuté na zámok, príp. tam trénujú profi futbalisti a verejnosť tam prístup nemá povolený. V novinách som čítala, že ihrisko s umelou trávou po zrekonštruovaní bude vo vyhradených hodinách slúžiť aj verejnosti. Je to tak? Alebo verejnosť tam prístup už nebude mať? Člupo to uzamkne ako ostatné dve ihriská na Lokotke a smola?

28. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
28. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ihrisko s umelou trávou na Lokotke je v správe mestských služieb mesta Trnava. Ihrisko je vo výpožičke pre FK Lokomotíva Trnava a verejnosť ho môže využívať v čase, kedy ho FK Lokomotíva nevyužíva. Momentálne sú nariadené protipandemické opatrenia a vstup na ihrisko môže byť len v rámci platných opatrení. Nakoľko nie sú kapacity na kontrolu vstupu verejnosti, nie je pre verejnosť toto ihrisko momentálne prístupné. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme a veríme, že opatrenia budú čoskoro zmiernené.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania