Ulica Bedřicha Smetanu-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Barbara 30. januára 2022

Dobrý deň, síce ste lístie odpratali za čo Vám ďakujeme avšak park stále ostal bez údržby. Pri silnejšom vetre mame všetko lístie opäť na parkovisku viď foto.

31. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme a budeme riešiť, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mestské služby mesta Trnava
03. február 2022

Zdenko

Fakt by bolo dobre pozriet,či sa hrabanie a zber listov v roku 2021 na mestskom dome vyuctovalo,a za koľko.Ako tak pozeram jednotlive podnety,nemôžem sa zbavit pocitu,že niekto na mestskom dome zvysoka podcenil jesennu udrzbu mestskych ploch.Ešte vyvstáva otázka,či to bolo ,alebo nebolo vyfakturované ?
13. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lístie bolo upratané, podnet je vyriešený.

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania