Ulica Vladimíra Clementisa-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

poprosim instruovat ludi ktory vysypaju bioodpad, poprosim vratit kose do drziaka lebo pocas veternych dni su na zemi a ohrozuju vedla stojace vozidla,dakujem

03. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
03. február 2022

Hana

Dobrý deň, presne tento problém je aj na stojisku D 17 Vlad. Clementisa., nádoby nevrátené do držiaka .
12. apríl 2022

Hana

Dobrý deň, prečo nádoby na bioodpad , po vysypaní, nevymenia za čisté, zostávaju, špinavé a smrdia !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania