Ulica Spartakovská-strom-invazívna rastlina

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Už vyše 4 roky sa snažia obyvatelia o výrub, rekultivaciu nechcených drevín. Mesto zatiaľ len sľubovalo. Podnety sú na odbore životného prostredia.

04. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
28. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetný ker / Forsythia intermedia/ nepatrí medzi invázne kry. Ker bol odborne orazaný a priestory pod ním vyčistené.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
28. február 2022

Emil

Pekné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania