Chodník

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ondrej 11. novembra 2014

Chcem sa spyta, kedy nam urobia na Podjavorinskej ulici chodnik, miesto nezmyselneho prechodu, ktory neexistuje ani nie je namalovany a znacka je shovana za stromami...kazdy clovek musi chodit po ceste a este ked sa na ceste pracuje, je to asi tak 3x horsie. Treba vybudovat na strane ako ide chode chodnik aspon po prvy vchod...potom uz ludia chodia popod okna a maju vyslapany blatovy chodnicek, lebo nepocitam, ze by to mesto dokazalo spravit aj tam.

13. november 2014

petra chudá

Veď vľavo máš chodník.... ten uzavretý nieje....
13. november 2014

fikus

V minulosti, keď projektovali prístupové cesty a chodníky,ako to mysleli s chodcami, ktorý idú z bytovky a chodník končí na ceste? Ani na druhej strane cesty nepokračuje chodník.
21. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
DZ bolo osadené na základe požiadavky obyvateľov i napriek tomu, že v zelenom páse nie je zatiaľ dobudovaný protiľahlý chodník oproti chodníku vedenému ku vchodu bytového domu. Vzhľadom k uvedenému má DZ zatiaľ informačný charakter pre vodičov o pohybe chodcov na vozovke. Do konca roku 2014 bude zrealizovaný uvedený chodník s napojením na už jestvujúci chodník vedený po ľavej strane sídliska. Po realizácii bude následne vyznačené aj vodorovné DZ priechod pre chodcov.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
13. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priechody pre chodcov boli zrealizované v roku 2014.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
13. február 2015

ondrej

gratulujem k vytvoreniu 1 parkovacieho miesta... nic sa nevyriesilo... skoda penazi...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania