Ulica Koniarekova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Poprosili by sme samosprávu o orezanie 4 topoľov nachádzajúcich sa na sídlisku Koniarekova medzi bytovkami 2-4-5. Roky sú neudržiavané, pri každom veternom počasí z nich lietajú konáre aj väčšie haluze. ďakujem

07. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
08. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
úržba zelene v súčasnosti nespadá do správy zelene mesta , nakoľko vlastníkom pozemkov nie je Mesto Trnava.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
08. február 2022

Zuzana

Mesto uvedené pozemky kupuje, všade sa s tým chváli!
https://mytrnava.sme.sk/c/22821925/zeleznice-predavaju-nepotrebny-majetok-trnava-kupuje-sidlisko.html#storm_gallery_199565
Takže odpoveď, že vlastníkom pozemkov nie je mesto už neobstojí.
Ďakujem.
08. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
aktuálne sa pripravuje zmluva o budúcej zmluve o odkúpení. Ak bude pozemok mestský, podnet, samozrejme, budeme riešiť.

Mesto Trnava
09. február 2022

mario

Zuzana ... predtým než niečo "múdre" napíšem, najprv si overím fakty. Mesto ešte nie je vlastníkom pozemkov a preto zo zákona nemôže investovať do cudzieho majetku. ;)
10. február 2022

natare

Ale môže vyvíjať nátlak na vlastníka pozemku, aby sa oňho príkladne staral. A to mesto zanedbáva už 30 rokov.
10. február 2022

TOP

Už si jednal so železničiarmi? Iný svet
15. február 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania