Ulica Teodora Tekela-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
erik 11. februára 2022

V parku na Družbe sa nachádza minimálne 8 suchých stromov vedľa seba.
Lokalita približne v úrovni bytového domu č.22

11. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
11. február 2022

Jojo

nebojte nic prudy to tam zachvilu zabetonuju
07. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
suché dreviny boli odstránené, zostávajúce budú mať zabezpečenú intenzívnu starostlivosť.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania