Ulica Bučianska-reklama-nebezpečná (na spadnutie a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

11. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor, budeme vás informovať.

Mesto Trnava
11. február 2022

Erik

Dobrý deň,
prosím kompetentných o odpratanie nebezpečných sklenych úlomkov trčiacich z rozbitého reklamného panelu a aj ležiacich na zemi vedľa verejného chodníka.
Ďakujem. Erik
25. máj 2022

Zuzana

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania