Ulica Teodora Tekela-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Patrik 13. februára 2022

Tento neporiadok sa nachadza na vencovisku v parku za kauflandom na ul. Clementisova. Dnes t.j. 11.02.2022 v okoli prebehlo upratovanie verejneho priestranstva od odpadkov, no tento park vynechali .

13. február 2022

5ulo

Patrik, to upratovali dobrovoľníci.. rodiny s deťmi, hádam im nebudete vycitat, že neupratali celú Trnavu?
14. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
14. február 2022

palo

Zasnežené Plastové sačky, igelitky a pod. Predpokladám že z Kauflandu …
15. február 2022

palo

Takto sa to robí do psej matere ! 👏🙏🏻 Ďakujeme krásne !
16. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol 15. februára 2022 vyriešený, neporiadok je uprataný.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania