Ulica Teodora Tekela-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Patrik 20. februára 2022

Po vymene starych stlpov ver. osvetlania cca pred dvoma tyzdnami toto osvetlenie stale nefunguje.

21. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
22. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nový stožiar na Ulici T. Tekela bol 21. februára 2022 opravený, vymenené boli poistky.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania