Ulica Spartakovská-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Vytŕča kúsok tyče, ak na to padne dieťa, môže si riadne ublížiť.

21. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
21. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kúsok trčiacej tyče na detskom ihrisku na Spartakovskej ulici bol odstránený, podnet je vyriešený, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
21. február 2022

Michal

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania