Ulica Teodora Tekela-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dlhe roky nonstop vytopeny chodnik pri zadnom vchode T. Tekela c. 21, problem dostat sa dnu s kocikom alebo bicyklom...

21. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania