Ulica Ľudmily Podjavorinskej-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Poprosim vyčistit stojisko na smetiaky pred činžiakom Podjavorinskej 8 a 9. Sú tam rozšlapané neodhrnuté listy od jesene v kombinácii s odpadkami,kroré pri hľadaní potravy vyhadzuju bezdomovci von z popolníc.Človeku sa hnusí tam ìsť vyniesť smeti.Ďakujem.

20. február 2022

Zdenko

keď sa to bude čistit ,poprosím pozrieť aj poza plot stojiska sú tam nafúkané smeti ktoré sa miesia s nevyhrabaným lístím z jesene
21. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, preposlali sme ho na vybavenie.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
21. február 2022

Zdenko

uff,bol som tam opäť,hnoj
22. február 2022

Zdenko

Najlepšie je na tom to,že pokiaľ tu plešaty Sagan nezačal zbijat na Podjavke na parkov nom,tak sme obyvatelia priľahlých činžiakov v sobotu vytiahli tie popolnice ,a mrdnik pozametali a nahádzali do smetiakov.
Nikto tu nikdy z mesta ci ASA nebol upratovať.
Len my, obyvatelia Podjavorinskej.
Pozrite si schválne dozadu, či tu boli niekedy ponosy na neporiadok ,mimo nadrozmerný
odpad.
Teraz,keď začal ,,gazda,, kasiruvat,tak sa mu na to každý zvysoka vykašle.
22. február 2022

Zdenko

upratanéee
28. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok bol uprataný, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
20. november 2022

Zdenko

hnijúce lístie na stojisku pred činžiakom na ulici Ľ. Podjavorinskej 6 a 7.Poprosím upratať.
24. november 2022

Zdenko

upratanee
29. december 2022

Zdenko

poprosim pozametat neporiadok v smetnom stojisku na ulici Ĺ.Podjavorinskej
22. január 2023

Zdenko

vyhadzané smeti z kontajnera

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania