Ulica Juraja Slottu-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Chcelo by to +1 kos, alebo castejsi zvoz.

21. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
24. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, zvoz sa bude robiť pravidelnejšie, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
06. marec 2022

Lubo

Ani nie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania