Veľký výmoľ na Osadnej

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Roman 19. novembra 2014

Stále zvacsujuci sa vytlk, pred mesiacom cestári cez neho namalovali žltú čiaru. V súčasnosti pri prejazde odletuju kusy asfaltu a kameňa.

28. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
z dôvodu, že až v priebehu októbra 2014 sa ukončil dlhodobý proces verejného obstarávania na dodávateľa prác súvisiacich s opravou a údržbou komunikácií a ich súčastí v Trnave, budeme množstvo evidovaných požiadaviek a podnetov týkajúcich sa lokálnych opráv poškodených komunikácií postupne zaraďovať do programu realizácií (s dôrazom na priority a potreby z hľadiska bezpečnosti cestnej premávky).
Veríme, s prihliadnutím na kapacitné možnosti dodávateľa prác a vhodné klimatické podmienky, že sa nám ešte do konca roka 2014 podarí zabezpečiť aj odstránenie tejto poruchy na komunikácii.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
13. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu poškodenej komunikácie sme zaradili do programu realizácií na I. polrok 2015.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
08. marec 2015

Matúš G

Na výtlkoch sa pracuje a aj na Ostravkej ul. sú vyrezané.
13. marec 2015

Matúš G

vybavene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania