Ulica Ružová-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prepadávajúci sa chodník. Nebezpečný pre chodcov.

02. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
napriek množstvu evidovaných podnetov týkajúcich sa porúch na komunikáciách, bude našou snahou zabezpečiť opravu v čo možno najkratšom čase.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
10. júl 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania