Ulica Jána Hajdóczyho-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Branislav Jankovič 08. marca 2022

Čo sa stalo na Slávii !? Bežecké okruhy mali bi zrealizované do 31.12.2021 . Stav staveniska , asfalt nedokončený, okruhy za futbalovými ihriskami len jamy . Tabuľa s povolením stavby v januári zmizla aj zo stavbármi . Bežci behajú po nedokončenom povrchu, deti riskujú na stavenisku ktoré nie je označené . Kedy bude dokončený projekt bežeckých okruhov na Slávii ? Platí firma úroky s omeškania a neodovzania stavby v dohodnutej polročnej lehote ? Tu už si robia firmi čo chcú alebo sa čaká na finálne predvolebného boja a športujúca verejnosť má smolu ?

08. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor investičnej výstavby

Mesto Trnava
29. marec 2022

Branislav Jankovič

3 týždne prešli a nič . Nikto sa neunúva podať informácie . Mesto zatajuje informácie , firmy si robia čo chcú a my musíme platiť dane a byť ticho .
30. marec 2022

TOP

Oval je uz dokonceny a pracuju na bezeckych trasach. Vsetky sankcie su popisane v zmluve a tato firma bude do buducnosti na black liste.Co konkretne ti maju napisat?
30. marec 2022

Branislav Jankovič

Ovál nie je dokončený : chýba značenie dráh , nefunkčné osvetlenie , okolo celej dráhy stavebný odpad ....Na bežeckých trasách sa nerobí nič . Sankcie sú v zmluve ale platí ich niekto ? Nie je zverejnený žiadny dodatok k zmluve kroky by vysvetľoval 3-mesačné oneskorenie a nečinnosť firmy . A Odbor investičnej výstavby stále mlčí asi im to vyhovuje .
30. marec 2022

TOP

Daval si to nedokonceny osfalt ten je hotovy takze firma robi, podla faktur im zatial nebolo nic vyplatene takze pocitam ze ked zverejnia dodatok budu tam aj sankcie. Kolko prosim ta platis dane mestu ked to tu pises? Tento projekt stoji cez 600 000 za tvoje dane by nespravili ani to osvetlenie.
16. apríl 2022

Branislav Jankovič

Ulica Jána Hajdóczyho-chodník-chýbajúci

Nedokončené bežecké trasy na Slávii. 116 dní po termíne. Zmluva 954/2021 , bez dodatkov , termín do 31.12.2021 . Skúste to poslať niekomu zodpovednému na meste , len nie Odboru Investičnej výstavby , lebo tí sa za 5 týždňov nevyjadrili . ( podnet ID 135354 ). Prečo to stojí, dokedy bude dokončená investícii za 600000 € a čo s omeškaním ? To sa naozaj čaká na finále predvolebného boja ?
18. máj 2022

Branislav Jankovič

Stále nič . 5 mesiacov po termíne ukončenia .
24. október 2022

Branislav Jankovič

Ak 10 mesiacov po termíne .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania