Ulica Ružová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Altair 20. marca 2022

Dlhodobo odstavene auto, navyse na zakaze zastavenia. Neviem ci ma platnu TK a EK, ECV ma - vid foto.

21. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preposlali sme ho na vybavenie mestskej polícii. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
21. marec 2022

Katarína

STK uz davno neplatna
21. marec 2022

Odpoveď samosprávy

na základe Vášho podnetu sme dňa 21.3.2022 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili,
že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na
vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z.
o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa
s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.
Okrem uvedeného budeme vec riešiť aj ako porušenie pravidiel cestnej premávky (zákaz
zastavenia).
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
30. marec 2022

Altair

Tak auto tam uz nie je, dakujem za vyriesenie, ale neda mi ... podla mna tam to auto stalo (minimalne) niekolko mesiacov ... to fakt si za ten cas ziadna hliadka nevsimla "zaparkovany" vrak s makkymi kolesami na zakaze zastavenia?
09. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
auto je odstránené, podnet bol vyriešený.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania