Odpadové koše pre našich miláčikov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Boris 28. novembra 2014

Dobry den. Prosim Vas na spacinskej 2-40 boli dva odpadove kose na psie exkrementy. Priebehu roka bol tam uz len jeden odpadovy kos, a aj ten je uz odstrateny. Prosim vas dasa stim nieco spravit? Dakujem/e

30. november 2014

Michal

noste si tie hovna domov..preco maju maju mat vasi "smradlavy" milacikovia nejake priority...
30. november 2014

Boris

Michal aky smrdlavy milacikovia. Ked sa neumyvas ty tak.......mozes byt ty smradlavy
Tie kose tam boli a boli tam dva tie kose.Platime si za nich za nasich milacikov.
30. november 2014

obcan2

Treba sa dohodnut z opitou mladezou co tade prechadze ze ci budu ochotny to nelikvidovat...co viem a pytal som sa zamestnancou ASA tak bolo povedane ze boli rozbite podpalene a este aj vytrhnute zo zeme tak ocom to je?mozu ich tam osadzat pravidelne a stale tam budu chybat pokial sa mladez neuvedomi...
30. november 2014

Petra

mladez a ci dospeli to je jedno a bohuzial s nimi si nepomozem ale co mam potom z toho ze kazdy rok za toho psika platim dan? a Michal svoju ''inteligenciu'' si nechaj pre seba je trapna...
30. november 2014

Boris

Podpalene tie kose neboli. Ano mate pravdu voli prevratene ale pododam tie stlpiky boli slabo zabetonovane! Ak sa da tak ich umiestnite za tie kryki alebo.......
Dufam ze sa to volako vyriesi.
02. december 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa informácií zo spoločnosti .A.S.A. Trnava budú koše osadené dnes (2. 12. 2014).

Odbor dopravy a komunálnych služieb
02. december 2014

Petra

dakujeme
03. december 2014

Boris

Dakujeme
03. december 2014

obcan2

Davam tomu 2 tyzdne a budu rozbite....
03. december 2014

Petra

ach to pozitivne myslenie...
03. december 2014

obcan2

Som rad ze ich tam osadili ale co z toho ked si dnesna mladez nic nevazi...jedine co od zivota poznaju je ze mama tato daju...lebo rozumneho cloveka nenapadne likvidovat to co je potrebne.
27. január 2015

Juraj Turčan

Vážení,žiadne zvláštne koše netreba,psie exkrementy sa môžu vyhadzovať do kontajnerov na bežný komunálny odpad,informujte sa na hygiene -OÚVZ-,a mesto ušetrí peniaze.
28. január 2015

Boris

Juraj turčan my co vlastnime zvierata si my si zane aj platime !! Tebe to budem hadzat pred dvere!!!
28. január 2015

Michal

My co vlastnime deti by sme mali radi ciste travniky aby sa nehrali v psích sra.kach... buda naucte srat psov na zachode alebo exkrementy vyhadzujte po nich do kontajnerov ako tu uz bolo vyssie pisane. Neviem preco by mali mat psy nejake extra odpadove kose... naklady na dieta su urcite ovela vacsie nez nejaky poplatok za psieho darmozraca vzduchu...
29. január 2015

Juraj

Boris-ty hulvát jeden,ja som len chcel povedať,že hovna môźete hádzať do najbližšieho kontajnera.Ja by som vám nasadil za tých čoklov takê dane,že by ste sa z toho po..ali!!!Veď dneska sa má čokl lepšie ako človek,ešte aj obliečky im dávať.A tie hovna čo mi chceš dávať pred dvere by som ti napchal do rypáka,somár jeden arogantný.
29. január 2015

Boris

Juraj tebe dam platit dane za tvoje blbe reci a staraj sa o svoje hovna, ja ti tam hlavu strcim.
Michal ked budu kose budu ciste travnily!!!!
29. január 2015

Odkazprestarostu.sk

A dosť, ešte jeden takýto komentár a táto diskusia skončí páni. Dúfam, že Vám to je jasné.

Zároveň Vás chcem upozorniť, že pri vkladaní komentáru ste súhlasili, že budete rešpektovať pravidlá používania portálu Odkazprestarostu.sk

https://www.odkazprestarostu.sk/podmienky

Administrátor
29. január 2015

Juraj

Koše boli aj sú,a trávniky sú zasraté stále,tak čo trepeš že budú čisté !!!
29. január 2015

Boris

Mozno u vas v MArtine
29. január 2015

Petra

zbytocne sa tu hadate a urazate pani...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania