Kamenná cesta-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

Dobry deň, bolo by možne dat po celej hlavnej ulici v Kamenači (od kolajnic až po kupalisko) maximalnu povolenu rychlost 50 namiesto terajšich 70 ? Kvôli bezpečnosti. Chodi tam pomerne veľa deti cez prechody keď idu z autobusu, je to blizko obytnej zony. A niektori vodiči tam jazdia oveľa rychlejšie ako je povolene. Ďakujem

22. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
23. marec 2022

Jozino

Tak tak, viac krát sa na to upozorňuje... veľa obyvateľov z Bieleho + pokračovanie výstavby r.domov ... najvyšší čas na 50km /h alebo každodenné meranie rýchlosti+ telefonovanie =))
+ rýchlosť kolobežiek - náhly vstup do prechodov - tu by si zarobili p.policajti určite
05. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na Kamennej ceste je najvyššia dovolená rýchlosť 70 km/h, ktorá je na uvedenej ulici dlhodobo bez toho, že by bola na uvedenej ulici zvýšená dopravná nehodovosť, poprípade evidované dopravné nehody so závažným následkom. Na uvedenej ulici sú dobré rozhľadové pomery aj pre vodičov vozidiel aj pre chodcov, preto odbor dopravy neuvažuje o znížení najvyššej dovolenej rýchlosti na Kamennej ceste. Kontrolu nedodržiavania najvyššej dovolenej rýchlosti, ako aj iných pravidiel cestnej premávky realizuje polícia. Odbor dopravy plánuje obnovu vodorovného dopravného značenia „priechod pre chodcov“ na uvedenej ceste.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania