Šikmý stĺp verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 29. novembra 2014

Na kruhovom objazde na Zelenečskej ulici je takáto "šikmá veža" v podobe stĺpa verejného osvetlenia bez svetla.

30. november 2014

Michal

Konecne nejaka zaujimava pamiatka v trnave.
30. november 2014

lalala

Digmore zelezo :D
01. december 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stožiar verejného osvetlenie bol poškodený pri dopravnej nehode. Stožiar je zabezpečený a bolo potrebné objednať nový. Pôvodný bude odstránený a vymenený za nový do konca 49. kalendárneho týždňa.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
15. december 2014

Matúš G

Stlp tam uz je par dni, chyba uz len rameno so svietidlom
19. december 2014

Matúš G

Lampa je osadena, no zatial nesvieti.
22. december 2014

Matúš G

Vybavené. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania