Ulica Jiráskova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Orezať konáre po celej dĺžke chodníka aby nezasahovali do chodníka.

28. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na posúdenie a vybavenie odporným pracovníkom.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
30. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dreviny boli 28.3.2022 orezané, podnet je vyriešený.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania