Ulica Vladimíra Clementisa-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Irena 31. marca 2022

V. Clementisa 24 - nie je odvážaný sklenený odpad, už veľa dní. Kopí sa to už vedľa kontajnerov.

31. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
31. marec 2022

FCC Trnava

Dobrý deň,

PPK SKLO bol dnes 31.03.2022 v ranných hodinách vyprázdnený.

FCC Trnava, s.r.o.
31. marec 2022

Irena

Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania