Ulica Sibírska-neporiadok a odpadky-vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martin 31. marca 2022

Neporiadok v okoli zberneho dvoru

31. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
01. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený 1. 4. 2022, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
01. apríl 2022

Martin

super rýchle riešenie ale malá výtka.. hned za rohom je nejake asfaltový odpad a hlavne kúsok na chodníku rozbité sklo na troch úsekoch...ale to beriem že si nemuseli všimnúť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania