Ulica Sladovnícka-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Upchatý kanál na kruhovej križovatke Sladovnícka - Tamaškovičová - Nitrianska. Aj pri slabom daždi tam stojí množstvo vody.

31. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
05. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pracovníkmi SÚC TTSK bola včera vykonaná kontrola kanalizačných vpustí na predmetnej križovatke, pri ktorej boli zistené 3 nepriechodné vpuste.
Vyčistené boli 5. apríla a na predmetnej komunikácií prebieha čistenie zametacím vozidlom.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.