Ulica Jiráskova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Konár nízko nad chodníkom.

04. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet evidujeme, posielame na vybavenie na referát zelene.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
06. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dreviny pri chodníku boli 5. apríla 2022 orezané, podnet je vyriešený.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania