Ulica Vladimíra Clementisa-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Maroš Poláš 05. apríla 2022

Dobrý deň, pri prechode pri Gašparikovi vznikla po zime veľká diera v ceste, ktorej sa ťažko vyhýba. Dalo by sa to prosím vyriešiť? Ďakujem

05. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, posielame na vybavenie na referát technických činností dopravy.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
13. máj 2022

Lubo

Vytlk, ktory je v stope vozidla. Opravovany bol min. 2 roky naspat. Cize tentokrat zvolit nieco trvacnejsie.
16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o podnete vieme, budeme vás informovať o termíne opravy. Ďakujeme za trpezlivosť.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
16. máj 2022

Maroš Poláš

Dobrý deň, veľmi podobný výtlk je aj cca 250m od tohto stále na Clementisovej ulici, skúsim dnes vyfotiť pre upresnenie polohy.
07. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
posielame na vybavenie.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
07. jún 2022

Maroš Poláš

Dobrý deň, výtlk nebol odstránený. Dnešná foto (7.6.2022)
08. jún 2022

Maroš Poláš

V piatok sa má otvárať kruháč na Spartakovskej, čím sa Clementisova znova stane jednou z najvyťaženejších ulíc v Trnave. Nešlo to spraviť tieto dva výtlky v čase, keď po tejto ceste jazdia len rezidenti zo sídliska?
08. august 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
27. august 2022

Lubo

Uz to bude pol roka. Kto tadial jazdi, vie, ze je to horsie ako to vyzera z pohladu nevodica.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania