Automobilová ulica-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
chubby 06. apríla 2022

Cyklotrasa od kruháču v mieste stretu ulíc Dialničná a Automobilová až k automobilovému závodu je zarastená. Kroviny a buriny prerastajú aj cez dlažbu.

07. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
13. jún 2022

sigiq

Automobilová ulica-chodník-bariérový

Úž dlhodobo je zanedbávaný chodník z Modranky do Logistického Centra,nechápem prečo sa o to nestaráte ,pravidelne zarastený ,stromy presahujúce do chodníka a podobne. Či tomu veríte ,alebo nie ľudia tadiaľ do práce chodia či už na bicykli (slúži to aj ,ako cyklochodník),alebo peši ,prípadne si tam ľudia chodia zabehať.Po Trnave sa robia rôzne cyklochodníky a tento ,ktorý tiež čiastočne slúži ,ako cyklochodník sa neudržiava už roky,Sám som tam musel pilovať strom ,lebo to nikto nerieši,spamätajte sa už kompetentný,načo sa to potom budovalo?
PRIDÁVAM AJ VIDEO
13. jún 2022

chubby

Bohužiaľ ani cez túto stránku sa nápravy nedočkáte. Po tomto chodníku proste primátor Trnavy nechodí. Takže to tu nikoho nezaujíma.
Každý rok sa to sem dáva a mesto na to kašle. To by malo byť automaticky zaradené do plánu kosenia aj zametania. Boli roky ked to nebolo pokosené celý rok a ani pozametané. A s náterom toho hrdzavého zábradlia, asi čakajú kým sa rozpadne.
Dúfam, že tento primátor už voľby nevyhrá.
14. jún 2022

Majo

Tento chodník nevyužíva cieľová volebná skupina - hipsteri s košíčkovým ružovým bicyklíkom na ceste na kávičku, takže smola. Treba chodiť po jednu mrkvičku s 300% trhovou prirážkou oproti supermarketu a kávičku do centra, nie do roboty.
16. jún 2022

Anna Hudcovicova

Automobilová ulica-chodník-bariéra na chodníku

Chodník z Modranky smer log. Park, využívaný aj ako cyklochodnik, je neudrziavany, cely zarastený burinou, dvaja cyklisti sa tu neobidu.
21. jún 2022

Vladimír Ujlacký

Automobilová ulica-cyklotrasa-znečistená

28. jún 2022

Marián

Automobilová ulica-chodník-bariéra na chodníku

Na chodníku vedúcom z Modranky k PSA je veľa buriny. Ťažko sa tade prechádza. Chcelo by to škosiť alebo vytrhať.
28. jún 2022

Marián Blažo

Od 7.4. je odkaz v riešení. Dnes je 28.6. a nič sa neporiešilo. Za dva a pol mesiaca nie je mesto schopné poslať tam jednu kosačku ktorá to prebehne tam a naspäť a je po probléme ? Nieviem,či sa mám tomu smiať,alebo plakať...
28. jún 2022

sigiq

Písal som priamo primátorovi ,bez odozvy,tento úsek jednoznačne a tvrdo majú prudko na háku ,taká je hold pravda ani toľko slušnosti,aby odpovedali tu ,alebo mne na mail.
30. jún 2022

Daniel Magula

Automobilová ulica-cyklotrasa-znečistená

Cyklo-chodník už minimálne dva roky nebol pokosený. Rastliny a náletové dreviny vyrastajú z dlažby a tiež spoza zábradlia. Na viacerých úsekoch vznikli dlhé úzke cestičky cez vysokú zelinu do výšky 1.5 m.
Prerastajú tu tiež do chodníka stromy a kríky na ktorých by bolo vhodne orezať konáre.
Na jar bol chodník po viacerých rokoch upravený od štrku po zimnej údržbe, nie dostatočne, v najnižšej časti sa po daždi tento štrk zhromažďuje už roky spolu so zeminou, vznikajú tam bahnité kaluže. Zišlo by sa tam vykopať odtok pre odvodnenie a prestalo by sa to tam zanášať a tiež odstrániť nánosy hliny a štrku.
Na moste ponad diaľnicu vyrastá z kanála topoľ a hneď o pol metra je zase prepadnutá dlažba. Ten by bolo vhodne vysekať a na schodik aj z jednej a druhej strany mosta urobiť nájazd.
30. jún 2022

sigiq

Daniel Magula
vitaj v klube
01. júl 2022

T-800

Automobilová ulica-cyklotrasa-znečistená

Chodnik/ Cyklocesta z Modranky na Prilohy Zavar. Zarastena cesta, prosim o skosenie betonovej cesty/chodnika. Momentalne sa neda v niektorych usekoch vyhnut protiiducemu. Opakujuci sa problem kazdy rok ,nulova udrzba .

05. júl 2022

Vlastimil

Automobilová ulica-chodník-znečistený

Dobry den, chcel by som poziadat o (teraz, ale i pravidelne, nech nemusi nikto davat podnet) cistenie chodnikov od porastov

- z Javorovej na automobilovu je velmi zly vyhlad kvoli porastom
- chodnik smerom k Peugeot, je takmer neprejazdny, nepouzitelny pre chodcov alebo cyklistov

Vdaka
13. júl 2022

Zuzana Schneiderová

Automobilová ulica-cyklotrasa-znečistená

Zdravim.Bolo by možné vykosit cyklochodník z Modranky do CTParku? Chodím tam denne na bicykli a už je tam problém okolo tých kríkov prejsť. Dakujem
20. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol v dňoch 19. a 20. júla vyriešený, burina je odstránená.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
21. júl 2022

sigiq

Ano považujem odpoveď samosprávy za postačujúcu pokiaľ ste vyčistili celý chodník to znamená až za Peugeot k tomu kruhovému objazdu,lebo to na fotkách vidieť nie je.Za ďalšie bolo veľmi vhodné,aby ste sa o to starali pravidelne a nie ,len raz za pár rokov aj to na sústavný podnet ľudí ktorých ignorujete.
21. júl 2022

Marián

Super ! Ďakujeme ! Len... škoda že všetko tak dlho trvá... :/

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania