Ulica Koniarekova-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Jakub 14. apríla 2022

Dobry den prajem. Rad by som nahlasil tento dlhsie pretrvavajuci problem, kedy pod priestory byvalej rozvodne teplej vody zacali chodit mlady ludia fajcit travu a potovat alkohol. Vzdy sa tam zdrziavaju rozne skupinky ludi a primarne fetuju, robia si bonga z flias ci plechoviek a podobne. Ludia z okolitych barakov ich aj upozornovali, no nepomohlo to. Clovek sice moze zavolat policiu ale tym ze sa tam zdrzia max 10-15 minut, nemame pocit ze by dovtedy stihli prist policajti. Aj napriek tomu sa ludia z okolitych barakov chystaju proaktivne volat policiu, lebo nic ine nezostava.
Neviem ci ma za ulohu majitel budovy dat tento verejne viditelny priestor doporiadku, alebo vie pomoct aj mesto.
Budova sa nachadza naproti barakom Koniarekovej 14 a 15.
Dakujem pekne

14. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame k vybaveniu na mestskú políciu.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
20. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s obsahom Vášho podnetu budú oboznámené hliadky mestskej polície, ktoré zamerajú pri hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie. V prípade, ak opäť zaregistrujete takéto konanie, oznámte nám to prosím na tel. čísle 159 v čase protiprávneho konania. Na miesto bude vyslaná hliadka. Podľa našich zistení objekt nie je vo vlastníctve ani v správe Mesta Trnava.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania