Ulica Limbová-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
B.G. 14. apríla 2022

Znečistený priestor pred vstupom do predajne COOP Jednota, vrátane smetného koša. Na zamyslenie sa pre vlastníka, nájomcu a VMČ Juh ako dosiahnuť stav aby vstup do predajne bol trvale čistý (vonkajší priestor v rámci prekrytia). Treba sa isť pozrieť na súčasný stav.

14. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, budeme vás informovať.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
20. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený 19. 4. 2022, ďakujeme za upozornenie.
Kto? FCC Trnava

FCC Trnava
23. apríl 2022

B.G.

Nie že by som neocenil snahu a fotky ale treba sa ísť pozrieť priamo na miesto pred vstupom (dverami do predajne), čiže to čo nie je na fotke. Je to tam ako keby to bol v poslednom období verejný záchod. Tam to treba vyumývať.
28. apríl 2022

B.G.

Znecisteny priestor a plny kos pred vstupom do predajne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania