Vajanského 12-13 prechod cez parkovisko

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Aladin 11. decembra 2014

Dobrý deň. Pri asfaltovaní časti cesty a parkoviska pracovnici technických služieb "odtiahli" veľké okrasné betónové koflíky s kvetmi a tým nepriamo urobili nelegálny prejazd z Vajanskeho ulice pod podchod - smer Františkánsky kostol. Prosim o vrátenie resp. rozmiestnenie dvoch koflíkov na pôvodné miesta. Ďakujem.

12. december 2014

Ľubomír

možno je to takto pre plynulosť lepšie :)
12. december 2014

ferinko

Vobec nie. Je to zaslepena ulica...potom mozem prist aj k vam domov a prechadzat cez vas balkon k susedovi :)
13. december 2014

Jaro

Ocakavam Ta ferinko.
15. december 2014

Ferinko

Netrep Jaro, ked nevieš, nerieš....
16. december 2014

Ľubomír

no Ferinko, priznám sa, že neviem ani ja o čom píšeš. autom ti chodia na balkón??! keď som tam býval ja, žiadne zaslepenie tam nebolo.
16. december 2014

Dano

On to uviedol ako priklad-obrazne, normalny človek to pochopi. Nad tým podchodom bývajú, vedľa sú garaže a pod. a pod.Ten pozemok patrí bytovému domu a viem o čom pišem. Preto ferinko spomenul ten balkon. Že to funguje pre široku verejnosť, je už druhá vec. Ale pre peších, nie pre autá. Je to zakreslené aj v katastrálnej mape..... Zaslepenie tam bolo od začiatku a je tam aj obrubník, okrem iného. Asi si si, ked si tam býval, všímal niečo iné.
16. december 2014

Ivan

Ľubomír, prečo to riešiš, keď tam nebyvaš a nie je to ani tvoj pozemok. To nechápem.
19. december 2014

Stefan

Vyriesene. Ludia si to uz urobili a vsetko je , ako bolo...
26. marec 2015

Matúš G

Vyriešené.
29. marec 2015

Stefan

Šak to bolo vyriešené už 19.12.2014 ako som pisal !!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania