Ulica Veterná-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Osvetlenie z billboardu z Arkadie alebo z Teska svieti každý deň od večera veľkou intenzitou smerom na sídlisko Hliny.

20. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na Odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
27. máj 2022

Milos

Dobrý deň Od podania podnetu ubehol už viac ako mesiac Do dnešného dna sa nič nezmenilo. Bilboard neustále každý večer svieti na sídlisko Hliny Mozete prosím preverit riešenie podnetu. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania