Ulica Tehelná-vodorovná značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Dušan Kováč 20. apríla 2022

Po osadení zvislého značenia sa situácia vôbec nezmenila. Pomohlo by ešte vodorovné značenie.

20. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
22. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zvislé dopravné značenie na ul. Tehelnej bolo osadené v zmysle schváleného projektu a určenia, vodorovné dopravné značenie zóny 30 nie je povinné a momentálne sa nebude realizovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
25. apríl 2022

Ondrej

To je mozno aj zbytocne. Skor by pomohli neohlasene akcie kedy by tam merali a pokutovali. Par pokut a rozkryklo by sa, ze tam treba naozaj pomaly chodit.
Od polikliniky je dobre vidno 30ka, od Bucianskej neviem, tym smerom chodim menej. Ak clovek nerespektuje viditelnu 30ku, nebude respektovat ani tu na zemi, ktora sa za 2r zosucha.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania