Ulica Staničná-cyklostojan-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Nefunkčná pumpa na bicykle

25. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
26. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
servisný cyklostojan bol priamo na mieste skontrolovaný a je plne funkčný. Počas pondelka (25. apríla 2022) bol využívaný cyklistami na údržbu bicyklov.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
01. máj 2022

Tomáš Köppl

Cyklopumpa na ventil pre cesťáky nefunguje dobre. Netesni. Mam sfuknute koleso
01. máj 2022

Peter

presne toto bol problem, ktory som nahlasil, ventil nefunguje spravne, sposobi sfuknutie kolesa.
11. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
cyklopumpa bola vymenená za novú, podnet je vyriešený. Ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
11. máj 2022

Maroš

Ulica Staničná-Cesty a chodníky-iné

Nefunkčná pumpa na bicykel pri cykoveži
28. jún 2022

Ondrej Gabris

Ulica Kollárova-cyklostojan-poškodený

Chcel by som nahlásiť nefunkčnú pumpu pri stanovišti bicyklov pri Železničnej stanici - nefunkčná je redukcia na autoventil i galusku - nejde nafúkať koleso.
29. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol zaslaný na vyriešenie, budem vás informovať.
Kto? Odbor komunálnych činností

Mesto Trnava
30. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
približne od 13.07.2022 (t.j. streda) do 22.07.2022 (t.j. piatok) bude demontovaný servisný cyklostojan pri stanici z dôvodu rozsiahlejšej údržby.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
06. júl 2022

Andrej

Chýbajúca hadica pumpy.
28. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, servisný cyklostojan aj s funkčnou pumpou je opäť na mieste.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania