Ulica Bedřicha Smetanu-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Barbara 24. apríla 2022

Dobrý deň, pred vchodom 7 je už druhý rok suchý napadnutý strom, pri vedľajšom vchode to iste. nachádza sa nad chodníkom a lámu sa mu konáre

25. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
17. máj 2022

Barbara

Dobrý deň, rada by som sa informovala o časovom horizonte riešenia problému, nakoľko prešiel takmer mesiac a je stále bezo zmeny. Ďakujem.
Zároveň verím, že v prípade odstránenia starých stromov budú nahradené novými. Obyvatelia to isto ocenia.
18. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na vyriešenie odborným pracovníkom, budeme vás informovať.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodené stromy boli dňa 30. mája 2022 vyrúbané, podnet je vyriešený.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
30. máj 2022

Barbara

Dobrý deň,
budú prosím vyrúbané stromy nahradené novými ?
ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania