Ulica Hodžova-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

Dobry den, dnes rano medzi 7:55 a 7:58 som pocas prechadzky Hodžovou ulicou zastihla hned 6 aut iducich v protismere!!! Napriek tomu, ze je ulica uz zopar mesiacov zjednosmernena, dochadza k takymto pripadom, najma v rannej spicke kedy si auta skracuju cestu kvoli rannej zapche na Hodpodarskej ulici. Odporucila by som zvysit kontrolu v tomto vypätom case, aby sa nestala nejaka nehoda kedze je na tejto ulici zaroven povoleny aj prejazd cyklistom v oboch smeroch, dakujem

27. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, budeme vás informovať.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
27. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s obsahom Vášho podnetu budú oboznámené hliadky mestskej polície, ktoré zamerajú pri
hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania