Ulica Vladimíra Clementisa-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dobrý deň, veľmi by ma zaujímalo koho nápad bol osadiť lampy v tesnej blízkosti parkoviska a áut. Miesta je tam dosť na to aby bol (asi) chodník dalej a tým pádom aj lampy osadené ďalej alebo z opačnej strany (asi) chodníka. Alebo bude mesto preplácat opravy áut keď náhodou do nich nacúvajú? Či asi má mesto toľko peňazí z vysokých daní a nezmyselného zavádzania parkovného, že bude pravidelne robiť opravy na týchto lampách? Rovnako by sa mohlo zverejniť aspoň o aký projekt ide, lebo nikde ani na stránkach “mesta” o tomto som nič nenašiel. Ďakujem.

02. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania