Ulica Vladimíra Clementisa-fontánka-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dobrý deň,
fontána vo vnútro bloku znečistená.
Pred spustením by stálo za zváženie vyčistenie vysokotlakým čističom.

Ďakujem za spoluprácu...

Občan Trnavy platiaci dane...

02. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
11. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
fontána už je vyčistená a v prevádzke, podnet je vyriešený.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania