Ulica Čajkovského-krík-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
T D. 04. mája 2022

Vysadit pred stojisko nejake kriky (napr vavrinovec), tak aby zakryli pohlad z bytovky na smetne kose. Vyhlad z balkona aj z obyvackoveho okna je priamo na smetne kose. Dakujem

04. máj 2022

TOP

A 100vky áut vám nevadia pri barakoch? To je krásny pohľad.
04. máj 2022

Jojo

mudrlant
04. máj 2022

T D.

TOP Vy ste zodpovedny za riesenie a tato Vasa poznamka ma má donutit to prehodnotit, ci len nerozumiete tomu, ze sa mi nechce pozerat z okna na smetiaky ked obedujem..
A ano, auta mi nevadia..
04. máj 2022

TOP

Začo mam byt zodpovedný? My máme tiež nové smeti aky a vôbec mi to nevadí. Obedujem za stolom a nepozerám sa z okna. Pohľad na plechové škatule sú určite horšie a to jednu mam aj keď väčšinu času len stojí na parkovisku. Všetci plaču kedy budú mať nové kontajnery a keď sú tak ich nechcú mať pri baraku. V tomto meste je veľa divných ľudí...
04. máj 2022

Jojo

ocuj ty mudrlant. mal by si sa venovat sebarozvoju namiesto komentovania v tejto aplikacii. pocet tvojich prispevkov hovori o tom ze si zatrplnuty dilino ktory vsetko via a vsade bol. nie si ty bradaty peter? sposob tvojej komunikacie tomu nasvedcuje
04. máj 2022

TOP

Fiha aký si hustý. Ja môžem komentovať co chcem :)
05. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, poslali sme ho na vybavenie na referát zelene.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
05. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mesto aktuálne neuvažuje vysádzať dreviny okolo nových stojísk. Hlavným dôvodom je, aby bolo okolie stojísk čisté a najmä prehľadné - kvôli potkanom. Časom však plánujeme humanizáciu Prednádražia - aj s doplnením kríkov.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
05. máj 2022

MS

@TOP - LOL, treba si zacat liecit ten mindrak z aut.
05. máj 2022

LOS

Niečo mi hovorí, že autor tohto podnetu je PRESNE ten istý poloretardovaný spoluobčan, ktorý chodil pod oproti stojacu bytovku VYSÝPAŤ SMETI pod balkóny. Argument tohto primitíva bol taký, že aby ľudia v tej bytovke vedeli "aké je to mať smeti pod balkónom."
05. máj 2022

Jojo

LOS si si zalozil profil len aby si sa mohol takto fajnovo vyvracat v kometaroch? si uzasny. zasluzis si laskanie a opateru....v pezinku.
05. máj 2022

T D.

Dakujem mestu za odpoved, ktoru beriem.
Dakujem diskutujucim za vsetky podnetne prispevky, je fajn sa tu o sebe dozvediet ze som divny clovek, poloretardovany spoluobcan a primitiv, len preto ze som si chcela skraslit vyhlad, ktory som doteraz nemala, pretoze byt s vyhladom na smetiaky som nekupovala, ten mi tu prirobili.
Netusila som co dokaze jeden krik.
Ak nepotrebujete mat posledne slovo, prosim ukoncite tuto debatu, podnet povazujem za vyrieseny. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania