Ulica Vladimíra Clementisa-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Štefan 04. mája 2022

Čo s dlhodobo odstaveným (viac ako mesiac) zle parkujúcim autom, ktoré obmedzuje riadne využívanie parkoviska ostatnými obyvateľmi?

05. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 5.5.2022 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
24. máj 2022

Štefan

Dobrý deň, ani skoro po 2 týždňoch od vašej reakcie nie je na aute žiadna výzva.
Je možné to auto odtiahnuť, keďže je prekážkou v riadnom využívaní parkoviska, a následne zisťovať majiteľa?
Keď tak nechám vrak cez 2 parkovacie miesta tri mesiace v centre mesta, tiež sa bude najprv zisťovať, pretože neexistuje na takúto situáciu rýchlejšie riešenie?
Ďakujem.
03. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 5.5.2022 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania