Ulica Juraja Slottu-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Peter 06. mája 2022

Náletové rastliny, burina, neporiadok, bezdomovci robia bordel a hluk, znepríjemňujú život okoliu.

Najlepšie riešenie by bolo vykosiť a vystríhať, pripadne odstrániť porast a kríky.

Nachádza vedľa tenisových kurtov v lesoparku.

06. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, posielame na vybavenie.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania