Ulica Halenárska-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Uvoľnená kamenná dlažba.

09. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na vybavenie, budeme vás informovať.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
18. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, dlažba bola opravená.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania