Kamenná cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Alexandra 11. mája 2022

Pri ceste niekto vyložil 3 vrecia s odpadom.

11. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
11. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol 11. mája vyriešený, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
12. máj 2022

marika

možno by nebolo zlé také vrece prezrieť, možno aj "dodávateľ " by sa našiel.....a tomu by som zrátala aj celé upratovanie okolia... viem, že to pred časom spravil syn niekde medzi roľami a idetfikoval "p.starostu Boleráza , zabudol tam štítok platby", jasné odvtedy sme v "čiernej " zóne, ale zasa....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania