Ulica Vladimíra Clementisa-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Štefan 11. mája 2022

Žiadam kompetentný odbor mesta aby konečne riešil/vyriešil slabú starostlivosť o zeleň v tejto lokalite.
Áno, kríky sú ok, aj ja som rád, že sú tu, ale neostrihané bránia vo výhľade na cestu pri výjazde z parkoviska po celej dĺžke ulice od V. Clementisa 28 až po T. Tekela a takisto na výjazde z opačnej strany od fitness centra. Je to úplne nemožné aby to tu takto fungovalo na takto úzkej a frekventovanej ceste.
Nevhodne zvolené nízke stromy/kríky napr. pred vchodmi 32-35 veľmi zasahujú do parkovacích miest od chodníka.
Neostrihané kríky-napr. pri BUS zastávke, kvôli ktorým sa nedajú otvoriť poriadne ani dvere auta.
(roky neriešený problém cyklochodníka k poliklinike - až v týchto dňoch je živý plot konečne zostrihnutý aby sa cyklisti nezrážali s chodcami, že sa navzájom nevidia-ĎAKUJEME)

12. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na vybavenie, budeme vás informovať.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
15. máj 2022

Jakub

Ulica Vladimíra Clementisa-krík-neostrihaný

Prosim o ostrihanie krikov v okoli parkoviska pri Vladimira Clementisa 30, nie je cez ne vidiet do krizovatky pri vyjazde, je to nebezpecne. Vopred dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania