Ulica Bučianska-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Slávka 15. mája 2022

Dobry den, chcem sa spytat nedalo by sa nieco urobit s krikom pri Lidli na Bucianskej ako sofer-nevidno chodcov a ako mamicka mam velky problem prejst po tejto strane cez prechod lebo nemam vyhlad…☹️

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na vyriešenie na referát zelene, budeme vás informovať.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
13. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kríky na Bučianskej ulici boli v 27. týždni odstránené a orezané, prechod je zviditeľnený.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
14. jún 2022

Slávka

Dakujeeeeeme… 👍🏻

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania