Neodhrnutý sneh

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zasnežený a zladovatený chodník v správe mesta

30. december 2014

martin

tych chodnikov a ciest na sidliskach sa nikto ani nedotkol!!! staci sa prejst na hlboku,tehelnu, hliny... medzi baraky a je to jedno klzisko.dakujeme mestu za plne vyuzitie zanovnych posypovych strojov
31. december 2014

Fredy

Podľa http://www.trnava-live.sk/2014/12/28/sobotne-snezenie-ukoncilo-v-trnave-637-dnovy-post-bez-suvislej-snehovej-pokryvky/ : Sneženie, ktoré sa spustilo nad Trnavou v sobotu 27. decembra 2014 vo večerných hodinách prerušilo 637 dní trvajúci pôst bez súvislej snehovej pokrávky v meste. Vyzerá to tak, že za tých 637 dní bez snehu, tí, ktor sú poverení zimnou údržbou chodníkov v Trnave akosi pozabudli, čo treba robiť v prípade napadnutia snehu a predpovede nízkych teplôt aj pod mínus 7 stupňov – vtedy už prestáva účinkovať soľ.

Nahlasujem veľmi zlý stav chodníka- zľadovatený sneh a ľad aj po 3 dňoch na HLAVNOM prístupovom chodníku (nejedná sa o žiadne zastrčené miesto) z mesta na Linčiansku minimálne v úseku v okolí autobusovej zastávky pri Slovanskej ulici a okolí smerom do mesta.

Keďže tu niekto absolútne zlyhal, oznamujem mu, že existujú aj predpovede počasia, napr. 3-dńové http://www.shmu.sk/sk/?page=769 a aj 10-dňové http://www.shmu.sk/sk/?page=1163 . Otepliť k nule sa má až naobed na Nový rok a následné dni má byť aj mierne nad nulou, avšak zem je premrznutá. Takže treba niečo robiť a nečakať, až sa to samé roztopí.

V odpovedi od samosprávy očakávam zabezpečenie okamžitej nápravy, sankcionovanie zazmluvneného subjektu a prijatie opatrenia, aby sa takáto situácia nemohla opakovať.

Kto máte vedomosť o ďaľších neošetrených a nebezpečných chodníkoch v správe mesta, oznámte sem konkrétne lokality, snáď to pomôže.
31. december 2014

jari

kup si macky.
31. december 2014

Ľubomír

nie len chodníky ale aj cesty od ulíc tehelná, v jame, atď v okolí. komplet klzisko popri škôlke a škole. viem, že sú prázdniny, ale autu nepomôžu ani megazimné pneu..!!
31. december 2014

Stano

01. január 2015

pi

Text komentáru bol vymazaný.
Administrátor
01. január 2015

Juraj

Žiadosť na ADMINA:pokiaľ budete tolerovať také komentáre ako je od pi a pustíte to von,naozaj mi bude ľúto ale z tohto odídem,nechcem sa dožiť aby mňa voľaaký vulgárny primitív za môj pravdivý a opodstatnený podnet pre samosprávu ku zjednaniu nápravy urážal.Dúfam že toto prešlo von nedopatrením cez sviatky,no pokiaľ nemáte možnosť kontroly slušného vyjadrovania v komentároch tak to napíšte,okamžite odchádzam,ja dokážem s vedením mesta komunikovať aj priamo,nemám obavy,hlavne keď mám pravdu(hnusák jeden nevychovaný).Juraj.
01. január 2015

Odkazprestarostu.sk

Diskusia je verejná a komentáre sa zverejňujú automaticky.
Zároveň Vás chcem upozorniť, že pri vkladaní komentáru ste súhlasili, že budete rešpektovať pravidlá používania portálu Odkazprestarostu.sk

https://www.odkazprestarostu.sk/podmienky

Administrátor OPS pre mesto Trnava
01. január 2015

zofia

Za stav chodnikov a ciest je zodpovedny TT Komfort a ten podlieha primatorovi tj. P. JUDR. Brocka, mal by ist na kontrolu zimnej udrzby ved slubil, ze vsetko bude slapat ked bude primatorom, keby nebol urcite uz v rubrike je jeho odkaz na rieseni neupravenych ciest a chodnikov.
01. január 2015

Flego

Juraj:
Takéto komentáre si nevšímaj. Ak budeš s mestom komunikovať priamo, samozrejme, že asi rýchlejšie vyriešiš čo potrebuješ, ale ak to spraví každý, stratí sa podstata OPS, aby ľudia mali možnosť sledovať riešenie problémov a naučili sa aktívne zapájať do diania v meste.
Matúš:
Komentáre naskakujú síce automaticky, ale bol tam celkom spoľahlivý filter nielen vulgárnych ale aj obyčajných neslušných slov. Všimol som si že v poslednom čase prešlo viacero komentárov, ktoré mali byť automaticky odfiltrované. Prever na ústredí, či nieje niekde chyba.
Žofia:
Točíš stále dokola to isté pri každej príležitosti. Primátor má 4 roky na to aby urobil poriadok, tak mu daj aspoň klasických 100 dní, tie má každá nová vláda na rozbeh. TT Komfort bude určite jedna z priorít :-)
17. február 2015

Adriána

Dobrý deň, pozerám sa na zasneženú čast sídliska v TT.
Uvedomujete si, že je zima !!! Tak je samozrejme, že sú zasnežené chodníky a ešte k tomu nie je tento chodník tak podstatný keď sa dobre pozriem na tuto fotku sneh ju udupaný a určite nie je taky problém po ňom chodit ak je to problém traba si dávat pozor. Bolo by fajn keby každy z vás si našiel nejaku aktivitu, aby vás takéto totálne kraviny netrapili. !! V TT je milión chodníkov neni ani v ludských silách, aby boli všetky perfektne upratané tak začni byt trošku ľudia a koukajte sa na bordel pred svojimi dverami !
18. február 2015

Micro

Milá Adriana, uvedomujem si, že je zima a spomínam si aj na totálne zľadovatené parkovisko na Tehelnej ulici. Uvedomujem si, že aj po ňom sa dá s opatrnosťou prejsť alebo si dať reťaze na kolesá, či mačky na topánky...ale niekto má povinnosť zo zákona, či plánu údržby sa aj o takéto "kraviny" postarať.
Som človek a na bordel (sneh a ľad) pred vlastnými dverami sa nekukám, ale ho pekne upracem.
26. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v priebehu roka sa bude prehodnocovať plán zimnej údržby.
Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania